Põhiline / Tsüst

Kulturismi blog

Siin esinevate esialgsete artiklite autor oma kommentaaride veebisaidil kogeb kirjutist oma kirjaoskamatuse kohta, kuna ta tavaliselt ei määra hüpotüreoosse ravimiga Novothira (Novothyralem). Seetõttu otsustas ta kirjutada eraldi artiklit, mis tõendas, et triiodotiüniini (T3) kasutamine on enamikul juhtudel ebaotstarbekas.

Novothira (Novothyralem) on populaarne ravim, mis on ette nähtud hüpotüreoidismiks ja sisaldab samal ajal kahte sünteetilist kilpnäärme hormooni (T3 ja T4).

Esialgne teave

Tavaliselt toodetakse kilpnääre tervetel inimestel türoksiini (T4) ja trijodotüroniini (T3). Kuigi viimane nendest moodustab kilpnäärme rakkudes ainult 20-30% ja suurema osa produktsioon toimub perifeersetes kudedes T4 muundamise teel. Seega on tekkinud kontseptsioon, mille kohaselt see mudel on simuleeritud hüpotüreoidismis ja seda kasutatakse T4 ja T3 kompleksi ravimiseks.

Võimalikud tagajärjed sellise raviga:

• Subjektiivsete kaebuste (üldine nõrkus ja halb enesetunne) säilimine patsientidel, kes on (vastavalt laboratoorsetele näitajatele) ravitud türoksiini (T3 )ga.
  • FT3, TSH ja FT4 analüüside tulemuste vahel on "jagunenud" - olukord tekib sageli, kui TSH tase langeb või läheneb normaalse alumise piirini ning FT4 kontsentratsioon langeb ülemisele. See näitab kilpnäärme hormoonide liigset suurenemist, kuigi samal ajal on FT3 tase paradoksaalsel tasemel tihti vastuvõetava miinimumiga lähedal. Esmapilgul näitab see FT3 puudumist ja vajadust anda patsiendile ainult trijodotüroniin.

Argumendid "vastu"

Mõnda aega oli selle ravimeetodi toetaja ise autor, kuid siis muutus mõte mõnevõrra. Sageli asjatu katsed aidata patsiente, kirjutades T3-d sisaldavatele mitte väga odavatele ja mitte täielikult ohututele preparaatidele, ei lase ennast endokrinoloogide harjumiseks kasutada seda ravimeetodit. Enamikul juhtudel ei leitud erinevate uuringute tulemuste põhjal, et kombineeritud ravi (T3 ja T4) ning ainult T4-ravi kasutavad erinevad toimed. Üks selliste teoste autoridest teatas, et küsimus on lõpuks lahendatud ja järgnevad uuringud ei muuda midagi.

Pärast seda tunnistas paljud eksperdiorganisatsioonid tõsiasja, et T3-sisaldavate ravimitega ravimise tõhusust ei ole tõestatud. Siin sageli viidatud juhendi autor (toimetanud De Groot'a) on vastu hüpotüreoosse esmase seisundi ravile T3 ravimitega.

Eespool nimetatud erinevused T3 ja T4 kontsentratsioonides on selgitatud organismi autoregulatsiooni protsessidega:

• T4 transformatsioon T3-sse toimub sihtorgani perifeersetes kudedes, kus T3 ka laguneb lõpuks. Seega, et saavutada sama koefekt T4-ga patsientidel, võrreldes tervete inimestega, peaks FT4 tase olema veidi suurem ja FT3 tase peaks olema natuke madalam (T3-kudede inaktiveerimise tõttu).
  • T4 ja T3 muundumine sõltub T4 tasemest ja paljudest muudest teguritest. Seetõttu võib kilpnäärme hormoonide tootmise suurenemisega keha ise kompenseerida mingil määral, vähendades T4 muutumist T3-ks. Näited on toodud adaptiivsete FT3 / FT4 muudatuste osas.

Ebaõige järeldus on levinud, et sellises olukorras ei ole T3 piisav ja see tuleb täita.

Tihtipeale jätkuvad psüühilised sümptomid pärast kilpnäärme hormoonide tasakaaluhäirete kaotamist kehas samaaegsete haiguste tõttu, mida on siin üksikasjalikumalt kirjeldatud.

Argumendid

Kas T3 + T4 hormoonravi on halb? Mitte tõesti ainult kallim, aga ka üleannustamine on ohtlik, eriti inimestel, kel esineb mõnda muud kroonilist haigust akuutses staadiumis (näiteks südamega).

Hormoon T3 sisaldavate ravimite praktiliseks kasutamiseks on tema kaitsjad ja toetajaid. Need on peamiselt inimesed, kes keskenduvad Euroopa kilpnäärme ühingu (ETA) ja Euroopa kilpnäärme ajakirja tööle. Teaduse taevas asuv uus täht, mida ajakirjas Frontiers in endocrinology aktiivselt redigeerib (endokrinoloogia piirid), on muutunud moraalsete tehnikate ja küberneetika abil hormonaalsete mehhanismide modelleerimise teemaks.

Eespool nimetatud teadlased rõhutasid ka seda, et mõnedel patsientidel võib teatud hormonaalse eelsoodumusega (peamiselt deiodinaasiga seostatud) esile kutsuda ravi T3 + T4 hormooniga, mis aitab kõrvaldada ebamugavust, eriti depressiooni.

Ravi aluspõhimõtted

• T3 sisaldavaid preparaate ei tohi kasutada kilpnäärme hüpofunktsiooni ravi alguses, kuna enamikul juhtudel ei ole neil eriti eeliseid.
  • Näidustused T3 ravis kasutamiseks on vaimsete sümptomite säilitamine, välja arvatud teised erineva iseloomuga (eriti autoimmuunse) arengu põhjused, mis ei ole seotud kilpnäärega.
  • Patsiendid peaksid olema teadlikud, et meetodi efektiivsust ei ole tõestatud ja raviprotsess võib olla ebaõnnestunud. Võite selle keelduda.
  • Ravi alguses olevad patsiendid võivad tunda paranemist (platseebo toime), kuid kui see mõju on ebastabiilne, tuleb see ravi uuesti katkestada.

Tuleb märkida, et eelistatud on sellised T3 preparaatide annused, mis on oluliselt vähem kui 15 mikrogrammi, mis on osa kõige populaarsemast ravimist, mida nimetatakse Novotiraliks. Tavaliselt soovitatakse T4 optimaalse annuse korral lisada ainult 5 μg T3.

Kuna T3-ga ravimeid tuleb võtta vähemalt 2 korda päevas, ei ole ülalmainitud Novotiraalne ravim sobilik, kuna ilmselt on vale ravirežiimi kasutamisel normaalne efekt puudulik. Soovitav on T3 ja T4 manustada erinevate ravimite kujul kaks korda päevas. Omandamise käigus võivad siiski tekkida raskused.

Vastuolu ja konsensus

T3 ravimite näidustused teaduslikus maailmas on muutunud elavate arutelude ja arvukate vaidluste teemaks. Huvitav on see, et need ei puuduta tegelikult ravi T3 kasutamist, vaid näitavad ravi, mis põhineb selle hormooni kontsentratsioonil organismis. Näiteks Ameerika Clinical Endocrinologistsi Selts, mida juhib dr Harella, kritiseeris järsult Ameerika Kilpnäärme Assotsiatsiooni (ATA) positsiooni. Maksude olemus oli ülemäära salliv suhtumine ravile triiodothyronine'iga.

Vastavalt dr Harella, ATA seisukoht on, et see on "vaikimisi toetab kontsentratsiooni jälgimise T3 patsientidel hüpotüreoidismi, mis otseselt või kaudselt võivad kaasa kuritarvitada kombineeritud ravi T4 / T3 või T4 ravi" ja "piisavalt toetab algatust Vali targalt." ATA liikmete vastus oli avaldus: "Kuigi me ei ole mõelnud, milline sõltub T3 tase, võib hormoonide kontsentratsiooni uuringud olla kasulikud patsientidele. Me ei soovita T3 taseme kohustuslikku testimist ja toetame mõistet "Vali targalt".

Hüpotüreoidismi ravis on teatavad näidud T3 ravimite kasutuselevõtmiseks, mis on patsiendi juhendis üleliigne (ülemäärased üksikasjad). Üldiselt on lisaks sellele hüpotüreoidismile ka muid eeldusi. See ei puuduta eraldi patsientide rühma, kelle häired on seotud tiroktiini imendumise patoloogiaga - nende trombooside suurema annuse korral säilib nende kõrge TSH sisaldus. Nende jaoks on kasulik kasutada tüüpilisi preparaate T3 + T4 (Novotiral) või eraldi preparaati T3.

Hormone t3 kaalulangus

Tüüroksiin t3 või t4. Algajate näpunäited!

Sõbrad palun sind südamest südamest. Öelge mulle, vastasel juhul on infole kirjutatud palju infot, ma tahan kuulda neid, kes on üritanud, kes ütlevad midagi, mis tahes teavet, mis aitab uustulnukatel. 1. Mis on parem t3 või t4 kuivatamiseks? 2. Kas on tõsi, et t4 on vähem kõrvaltoimeid? 3

Kuidas seda algajale korralikult kasutada? Kas päevas saab kasutada ühte pilli, suurendades seda 2-le. 4. Mis on öeldud, et on vaja aeglaselt sellest lahti lõigata, mis suunas? Lõppude lõpuks on see tõsine ravim. 5. Kas türosiin hävitab lihasmassi kuivamisel? 6

Kas nad saavad oma hormooni tappa igavesti? Millised tagajärjed võivad olla pöördumatud? Mõned ütlevad, et kuu pärast kõik läheb normaalseks, teised ütlevad, et nad on kõik hävitanud, nüüd lähevad nad rasva alla. 7

Kas ma pean teadma, kas seda võtta, peate võtma analüüsijaid türoksiini jaoks, kas mul on õigus?

Küsi sõpru, tõesti tahad rääkida... vajavad pro... kes saavad aidata!

ebatõenäoline, türoksiini ei ole seda väärt?

Stas Darenskaya üks inimene ei yuzal, kuid teooria on see, mida ma ütlen T3 poolt rohkem mõju, ja see on tõhusam kui kuivada rümba ja T4 madala süsivesikute dieeti ***** ovo hakkab toimima, kuid see on ainult kirjanduses praktikas rakendatud, kuid üldiselt klassikaline akordioni tren masti ja laagrisse ning lahkute laagrist juba väga võistlustelt

Ma leidsin selle huvitava asja, T2...
http://madbearshop.ru/images/detailed/1/clenadrol-x_inter_pharma.png?t=1450181018 Kõigepealt räägime DMAA-st. See nimi on monoamiin, mis oma tegevuses sarnaneb kofeiiniga.

See suurendab norepinefriini kontsentratsiooni ajus, parandab meeleolu, põhjustab sportlane keskenduma tema poolt teostatavatele harjutustele. Lisaks vähendab see isu ja stimuleerib rasva kadu protsessi. Ephedril on olemas klenadrool.

See komponent stimuleerib rasvade põletamise protsessi, aitab sportlane isu juhtida ja samal ajal on nõrk diureetikum. Kofeiin on tuntud ka selle võimest suurendada kulturismi kestvust. Veel üks koostisosa on T2, teisisõnu, kilpnäärme hormoon.

Muude hormoonide hulgas peetakse selle stimulatsiooni kõige sobivamaks. Suurendades hormooni T2 osakaalu oma kehas, saate suurendada lihasmassi ja vabaneda tüütu rasva hulgast. Kompositsioon sisaldab ka kofeiini, mis aitab kiirendada ainevahetust ja suurendab verevoolu.

Teine võrdselt tähtis komponent on hästi tuntud rohelise tee ekstrakt.

ALPHA-GPC komponent on samuti väga oluline. Sellega ilmnevad fosfolipiidid, nn energiaühendid. Kui neid ei ole või ei piisa, on sportlane väga raske treenida.

Metabolism kiirendab ka synefriini, annab see ka kulturistidele palju energiat. Selle komponendi väike ülekaalukas mõju on söögiisu. Kesknärvisüsteemi stimulaatoriks on Gordeniin; see muudab rasvhapped energiaks. Tervise tervise hoidmiseks on olemas ka kompleks vitamiine.

Stas Darensky, rumaliselt jäta need prepa üksi! Kaalutage testi ja dieeti. Siis võite kahetsusväärselt, kui osta sääreluu, muidugi...

Ma ei ole pro, aga ma võin öelda kindlalt, et see ei ole prepro, mis kuivab, vaid toit.., kui soovite, võite tatarist ühelt tataril kasutada.

Vitaliy10546, sama ma saan talle anda eraldi dmati tableti, nagu mulle isiklikult, see jõuab lõpuni, saate lihtsalt magama, kuni jõuate saalisse koju, ja efedra surub su süda

Robõgi on arusaadav.
Ma tahan olla täiesti kuiv otse, nii et tuharad jagunevad

Stas Darensky, T3 on parem kui t4, kuigi pärast maksa läbimist muutub t3 t4, kuid t3 kuivatab rohkem savi ja t4 liha ***** um, lisaks vaherile saab tulekahju, lisage ohutusele mingisugune anaboolne põletada liha rasvaga

Stas Darensky, kas sa lähed mensfüüsika...

Ma tahan olla täiesti kuiv otse, nii et tuharad jagunevad

Mõelge, et tüdrukud meeldivad see, kui poja perse on ja mitte väga kuiv

Stas Darensky ja kaalu kasv

Stas Darensky, või nagu masteron ja propik ütles, aga kui lisate vaheru ja t3-d, siis kindlasti teie persde lõigatakse, ära unusta jätta toitumine

Phil, kas keegi seda teeb?)))

kas te ei soovi DNP-i uutele kasutajatele? Selleks pead olema keelatud, nõustaja xyev, milline idioot sa oled, toidute end DNP-le ja veelgi rohkem

Robõgi, jah, sõber! Mees on füüsik!

Orcinus orca, tänan teid väga!

Orcinus orca ja kuidas TK alustada? Alusta ühe pilliga? Ja kuidas slazit? Oh jah, minu testkursus:

Robõgi, perse kohta, millest ma tean)
Kuid ma ei ole seotud tüdrukutega.

Stas Darensky, kui temperatuur 40 kraadi piirides ei häiri teid kasutamise ajal ega võistlustel - siis ei, mitte kõvasti

Deeo meie repertuaaris

mis idioot sa oled

Dee0, aitäh, et peitis mind ohu eest)))))

Kuid ma ei tee tüdrukutele

siis mida eest Kas see on nüüd moodne? Kas soovite lähemale Seryozhka Mironovile?

Robych, hahah) hea bro))

Robych, kas te olete kunagi näinud seda, mida ta uustulnukatele nõu räpane järgi pakub? Ja kui sa kuulad teda?

Dee0, mul on minu toas nii palju... ja muidugi on mõttekas kuulata keegi, kes pole veel jõudnud mingisse keemiasse või spordiala kõrgendikesse.. ja siin foorumis võite kasutada oma sõrme, kes teavad, mida see tähendab

Dee0, Dio, eriti teie jaoks, mul on sõber, kes ostab seda väetiste poodi ja valab selle kapslitesse, võin teile anda kontakti, täna vaatate tõsiseid raskusi ja ma hoidsin seal oma pilti, kui oled maganud, oled juba loll.bal sdes sinust ***** mõista, kes ehitada saab isiklikult kohtuda, kui ütlete mulle

ebakindlad ja mis on ühine selle üle, et teil on DNP-d ostnud sõber ja oma nõu, kust saate hobuseid (teemal, mille te kuulate kuulsalt)? See foto on spetsiaalselt salvestatud uutele kasutajatele, kellele soovite näidata, keda te ei ole esimene, kes annab paha nõu. Piltide puhul - te ei ütle, et sa isegi minna kiiktoole, rääkimata sellest, et sa istuvad AAC-is, häbi

Administraatorid, astuda samme... palun

Dee0, ma lähen jõusaali, et olla tugev, mitte ilusaks nagu sina, rinnale pussiesid kinni püsti ja pikka aega ületanud küsimuse auastme. Theresa on kõik ise, anna mulle foto siin Internetist

ebakindlad, mida veel pussies? mis foto internetist? mida sa veel räägid? kas sa oled suitsune? kas sa oled tugev miks sa siis kuivad?

Dee0, ära arvata ja sind ei mõistetud süüdi, Dio pane oma foto vähemalt korra, kui sa oled nii immitsev ja reljeefne, et ma olen sinu jaoks õnnelik, ära minuga ja kui sul on midagi öelda, kirjuta kontakti ja ütle mulle isiklikult

ebatäpsed, tahad palju, ma lõpetan end ise rääkimata, kui ma lõpetan oma mõttetu kirjutamise, eriti uustulnukatele, kes selliseid nõuandeid annavad

Dee0, ta ei leia, et kõikjal, kus ta ei leiaks, oleks parem mitte segada hormoonidega üldse

kahtlemata, hästi, siis kõike, oled õigustatud

Orcinus orca ja kuidas TK alustada?

Tavaliselt tuleb alustada 25 mg-ga ja lisada 25 mg päevas ja tuua kuni 100 mg ja vähendada ka doosi paralleelselt vahtriga enamasti kahe nädala jooksul. Kuid nad ütlesid, et ei pea seda vaatama, siis kasvab seal, on veel liiga vara. Dan Dachyan Trijodotüroniini kohta teatas ta kord: triiodotiürooni on dieedistunud bilibildera ja selle halvima vaenlase parim sõber. Loomulikult on avaldus väga ilus ja isegi ei usu selle õigsuses. Kuid nende vähese sõnaga narkootikumide kohta öeldakse kõike. Kindlasti on täna olemas juba palju tõhusamad vahendid liigse rasvasisalduse eemaldamiseks kui triiodotüroniin. Nende hulka kuuluvad topiramaat, DNP, metformiin. Ja triiodothüroniini oht võrreldes sama DNP ohuga ei tundu olevat nii kohutav ja mõned klenbuterooli ei ole üldse midagi.

Hormoonid kehakaalu langetamiseks - hormoonide loetelu kaalulangus, soovitused, ülevaated

Liigne kaal, mis ei soovi lahkuda ja on endokriinse süsteemi häirete tagajärg - see pole lause. Saate teha kaalulangusesse tööhormoone, vaid peate teadma, millised need on. Tavapäraselt on need bioloogiliselt aktiivsed ained jagatud kahte tüüpi: anaboolsed ja kataboolsed.

Esimesed on vastutavad kehakaalu langetamise, ainevahetusprotsesside ja keha elutähtsate funktsioonide aktiveerimise ja kiirendamise eest. Viimane vastutab täiendavate kilogrammide kaotamise protsessi stabiliseerimise ja aeglustamise eest.

Vahepeal on oluline, et mõlemat tüüpi hormoonide tootmine oleks järjepidev, sest nende tasakaal organismis võimaldab teil säilitada aktiivsust, ilu ja tervist.

Milliseid hormoone ja kuidas kaalust alla võtta?

Kasvuhormoon Samatotropiin on hormooni teine ​​nimi. Seda sünteesib väike ajupiirkond - hüpofüüsi. Kasvuhormoon annab valgutootmise ja see omakorda mõjutab luu tugevust, lihase elastsust ja sideme tugevust.

Sporditreeningu ajal aitab kasvuhormoon rasvarakkude hävitamist, säilitades samal ajal optimaalse glükoosi taseme. Kehalise pingelise aeroobse või intensiivse intervalli tõttu võib stimuleerida samamatotropiini tootmist.

Tulemus: kehakaalu langus, tuged luud, elastsed liigesed ja lihased.

Endorfiinid Suurendage stressiresistentsust, vähendage valu künnist, andke küllastustunne (peibutage suupisteid) ja head tuju.

Endorfiinide taseme tõus ligikaudu 5 korda põhjustab pikaaegset kardiovaskust keskmise ja kõrge tempo juures.

Regulaarse füüsilise koormuse tagajärjel muutub keha nende hormoonide suhtes eriti tundlikuks ja nende esinemise aeg vereringes suureneb oluliselt.

Adrenaliin. Väga oluline ja vajalik kaalulangushormoon. Seda toodavad neerupealised (mitte segada neerudega), see soodustab vere kiiret liikumist.

Ta lagundab aktiivselt rasvu ja glükogeeni maksas ja lihastes - ülekaaluga süsivesikute varuvaru. See aitab kaasa kiirele kehakaalu langusele.

Regulaarne piisava intensiivsusega treenimine, näiteks Tabata protokoll, aitab suurendada adrenaliini taset ja säilitada kuni märgini

Türoksiin või T4. Seda toodab väike, kuid elutähtis organ - kilpnääre. Kaalu kontrollimiseks on see vajalik, see parandab kõiki olulisi protsesse inimkehas, kuna see mõjutab rakusisese ainevahetust.

Türoksiin suurendab kalorsuse tarbimist ja loob elujõulisuse ja energia taastumise tunde. Treeningu ajal suurendatakse T4 tootmist kolmandiku võrra ja säilitatakse pikka aega.

Regulaarne treening aitab hoida kilpnäärmehormoone normaalses seisundis.

Testosteroon. See on meessuguhormoon, mida toodavad munandid ja neerupealised. See toodab munasarjad vaid väiksemates kogustes.

Testosteroon on loodud selleks, et tagada lihaste ja luukoe hea füüsiline seisund, mõjutab lipiidide ainevahetust, see tähendab, et see soodustab rasva ladestumise põletamist.

Testosterooni tase tõuseb treeningu 20-ndal minutil ja hoiab oma positsiooni veel 3 tundi.

Östrogeen. Hormoonid on naised, sünteesitud munasarjades. Kuid väikestes kogustes toodetakse meestel munandites. Neerupealised toodavad neid ka väikestes annustes.

Naistel on östrogeeni tase menopausi ajal märgatavalt vähenenud. Need hormoonid suurendavad ainevahetust, kiirendavad rasvade lagunemist, parandavad emotsionaalset tausta, suurendavad seksuaalsust.

Naiste hormoonide tase kasvab koolitusprotsessis ja seejärel järk-järgult väheneb 4 tunni jooksul.

Kas teadsite, et pankreas toodab kaalulangus hormooni?

• Insuliin Seda toodetakse veresuhkru taseme järsu tõusuga. See toimub enamasti pärast südamlikku sööki. Insuliin kui nutikas hormoon eelistab süsivesikuid kasutada pigem energia kui rasva, mis on palju lihtsam. Selle vältimiseks peate sööma väikseid osi, kuid sageli vabanevad sellest harjumusest pidevalt närida midagi magusat. Füüsilise koormuse ajal liigub insuliin normaalselt normaalselt. Regulaarne ja regulaarne treenimine aitab kontrollida insuliini ja seda kontrollida ka puhata.
  • Glükagoon Erinevalt insuliinist põhjustab see glükoosisisaldust. Kui suhkrusisaldus langeb, suureneb glükagooni sekretsioon, mis akumuleerib glükogeeni maksas, et taastada süsivesikute tasakaalu. Ja salapärane glükagoon praegusel ajal aktiivselt töötleb rasva reserve. Sõltumatult on see hormoon üsna raske välja töötada. Toimub ainult pärast 30-minutilist aktiivset väljaõpet.

Eespool ei ole loetletud kõiki kaalulanguse kasulikke hormoone. On ka muid nähtamatuid abistajaid, kes suudaksid oma keha hoolitseda ustavalt. Peaasi, et nad kõik toimivad harmooniliselt. Ja selle tagamiseks aitab see korrapärast füüsilist koormust, õiget toitumist, tähelepanu iseendale.

Kuid tervisliku eesmärgi saavutamise protsessi alustamiseks on otstarbekas külastada arsti ja läbida asjakohased testid. Pärast uuringut võidakse teile anda sobivaid ravimeid või soovitada spetsiaalset hormonaalset dieeti.

Arvamused

Julia, 55-aastane. Pärast menopausi ilmnemist ilmnes terve hulk kroonilisi haigusi. Kuid kõige ebameeldivam on lisakoor, mis muutis elu väga keeruliseks.

Arstid määravad menopausi ajal hormoonravimitena, kuid ma otsustasin kiirustada tablettide võtmist. Ma hakkasin kõndima rohkem, tegin hommikuseid harjutusi ja osalesin tervise rühmas. Tulemus ei olnud kaua tulemas. Kilogrammid hakkasid minema, ma tunnen palju paremini.

Üldiselt arvan ma, et peamine hormoon on õnnehormoon, sest kõik probleemid on pärit närvidest.

Nadezhda, 41-aastane. See lugu juhtus minuga. Ta tuli puhka tagasi, kõik oli hea, ja siis hakkas ta väga kiiresti kaalust alla võtma. Uuring näitas kilpnäärme häiret - türotoksikoosi.

Analüüsid olid nagu vähese vähiga patsiendid. Pisut nägemist pillid. Ja siis otsustas ta enda vastu võidelda. Jooga sisse logitud hakkasid hingamisõppused tegema. Kuus kuud hiljem kõik katsed normaliseerusid.

Ma jätkan tegevust ja naudin elu.

Osta türoksiini (t3) hind ja kirjeldus

Sageli on kulturistid ja sportlased, nagu tõepoolest inimesed, kes ei ole spordiga seotud, endale ülesandeks kaotada kaalu. Sest see suurepärane kursus on türoksiini.
Türoksiini saate osta meie veebipoest hea hinnaga.

Steroidi türoksiini lühikirjeldus ja kulg

Tuleb märkida, et türoksiini on kilpnäärme peamine hormoon. See steriid on mitteaktiivne. BUT! Kui türoksiini neelatakse, muutub see aktiivsemaks.
Enne türoksiini ostmist lugege kindlasti kursuse juhiseid ja annuseid.

Kursus peaks algama väikseima annusega (mitte rohkem kui 50 mg 2 korda).
Loomulikult tuleb annust suurendada järk-järgult (3 annuseni kuni 150-300 mg päevas). Kui teil on muid kõrvaltoimeid, vähendage annust kindlasti. Muidugi jälgige kindlasti oma südame löögisagedust.

See peaks olema vahemikus 60 kuni 80 lööki minutis. Vaadake ka survet. Normist kõrvalekaldumise korral tehke muudatusi või peatage kursus.
Tiroktiini kulgemise kestus on 4-7 nädalat. Ärge unustage, et kursuse väljumine ei tohiks olla järsk, vähendage annust 2 nädala jooksul.

Korda - mitte varem kui kolm või neli nädalat hiljem.

Tiroktiini positiivsed ja võimalikud kõrvaltoimed

Tiroksiini müük aastate jooksul on võimaldanud paljudel sportlastel oma positiivseid tulemusi tõestada. Me ei loe kõike, me elame vaid mõnes neist:

- aitab metabolismi kiirendada;
- kiirendab rasvade põletamist;
- suurendab soojusenergia tootlikkust;
- stimuleerib kesknärvisüsteemi;
- vähendab isu.

Türoksiini kasutamine võib põhjustada mitmeid negatiivseid mõjusid. Need hõlmavad järgmist:

- tahhükardia võimalik areng;
- kõrge vererõhk;
- suurenenud põnevus;
- lihaste värisemise nägemine;
- une probleemid;
- kõrge higistamine;
- kõhulahtisuse tekkimine jne

Kui olete võtnud tiroksiini pikka aega, pidage meeles, et see võib põhjustada kilpnääre toimet.

Arvamused türoksiini kohta. Kust osta türoksiini?

Piisab sisestada otsingupäring "Thyroxine reviews" ja näete, et enamus neist kinnitavad selle steroidi efektiivsust kehakaalu alal. Türoksiini kasutab aktiivselt mitte ainult sportlased, vaid ka tavalised inimesed, kes võitlevad ülekaaluga.

Nimetatud ravim sobib hästi kiire rasvade põletamise, samuti ainevahetuse kiirendamisega. Kuid te peaksite teadma, et te ei tohiks türosiini võtmisega üle minna, sest Te võite teenida negatiivset mõju oma südamele.
Täna on selle steroidi kõrvaltoimetega tegelemiseks võimalusi.

Võta beetablokaatorid türoksiini käigus.

Ja kui otsite, kus türoksiini hind on üks kõige kasulikum, siis olete jõudnud õigesse kohta! Meiega võite alati osta türoksiini hea hinna eest ilma liigsete mahaarvamisteta. Ravimi kvaliteet ja algne päritolu on tagatud.

Hormonaalsed dieedi tabletid - uimastite nimed ja mõju kehakaalule, fotod ja videod

Kevad ja kaalulangus soovivad sageli naisi lööma. Nad ei soovi dieeti ja kehalist kasvu ära kasutada, et nad otsiksid kaalu langetamise võimalust, pöördudes narkootikumide poole.

Ekslikult leiavad inimesed, et hormonaalsed dieedi tabletid on ohutud ja ohutud, kuigi nad on teadlikud paljudest võimalikest kõrvaltoimetest.

Naine peaks mõistma, et kiiretel viisidel, mis aitavad kaalust alla võtta, ei saa anda pika positiivse tulemuse.

Tüübid hormoonravimite kaalulangus

Naise kehakaal mõjutab erinevaid hormoone: sugu, kasvu ja kilpnääret.

Preparaadid "Reduxiin" (10-15 mg), "Xenical" (3 kapslit päevas), "Orsoten" (3 korda kapsli kohta) mõjutavad kehakaalu langust, kuid seedetraktist, kardiovaskulaarsüsteemist, on palju kõrvaltoimeid.

Enesepireeritud ravimid teevad rohkem kahju kui hea. Kuid kaalulangus on ka teisi ravimeid.

Levotüroksiin on aktiivse koostisosa kaalulangetusega pillides, mida tavaliselt nimetatakse El-thyroxiniks. Tavaline annus täiskasvanutele on 25-100 mg päevas. Seda võetakse üks kord, pestakse veega, alati tühja kõhuga, hommikusöögiks - 30 minuti pärast.

2-3 nädala pärast suurendage annust 15-20 mg võrra. Esmakordselt määratakse lastele 12,5-50 mg, seejärel suureneb see kogus järk-järgult.

Kõrvaltoimed: ülemäärane isu, mis põhjustab kehakaalu suurenemist, juuste väljalangemist ja neerufunktsiooni halvenemist.

Te ei saa võtta L-tiroksiini kaalulangusesse mitmesugustes südamehaigustes, isegi rikkudes südame rütmi, individuaalset talumatus ravimi kasutamisel 65-aastastel kaalulangustel neerupealiste haiguste korral. Rasedane arst võib ravimit välja kirjutada ja rinnaga toitmise ajal - vaid kiireloomulise vajaduse korral. Hormonaalse dieedi tablette üleannustamise korral tühistatakse ravim.

Naissoost hormoonid pillides

Naise seisundi tasakaalustamatus võib põhjustada arsti poolt hormoonipillide väljakirjutamist.

Toimeainena östrogeen ei ole mitte ainult positiivne mõju naiste reproduktiivse süsteemi funktsioonide reguleerimisele, vaid ka rasestumisvastane toime.

Näiteks "Yarin" - naistel kasutatavad hormonaalsed pillid, kombineeritud rasestumisvastased vahendid, mida nad juua menstruaaltsükli vältel verejooksu vähendamiseks, menstruaalvalu, raskused lapse ülesehitamisel.

Kaalu langetamiseks on teisi ravimeid, kuid need kõik ei anna abi, vaid kõrvaltoimeid üldisele seisundile, elundite ja süsteemide tööle. Omistage endale naissoost hormoonid - unforgivable rumalus, mis viib kergesti tervisele.

Enne ravimi võtmist tuleb kindlasti saada pädeva arsti arvamust, et hüvitise asemel kahju ära jätta. Diabeediga diabeet, rase ja imetavatel inimestel, kellel on autoimmuunne ja süsteemne tervisehäire, ei saa kaalutletult kaalutletult kaalutletult võtta tablette.

Kasvuhormoon

Kasvuhormoon aitab organismil vabaneda liigsetest rasvarakkudest. Kuid kui seda hormooni ei piisa, võib olla asjakohane välja kirjutada ravimit, mis seda sisaldaks.

Narkootikumid, mis aitavad kaalust alla võtta, näiteks Winstrol, on sportlaste hulgas väga populaarsed. Nad võtavad 10-16 mg päevas, see tähendab 5-8 tabletti viis nädalat. Kõrvaltoimeid ei peeta nõuetekohaseks kasutamiseks.

Naistele pole soovitatav, kasvuhormooni toime on liiga tugev.

Te saate ise ravimeid ise valida, kuid see ei taga teid kehakaalu alandamise tagajärjel - võite ainult kaalust suurendada, nii et peate kindlasti oma arstiga nõu pidama.

Ja ärge lihtsalt küsige, mida ta soovib, vaid läbima vajalikud eksamid ja läbima testid.

Ainult sel juhul on hormonaalsed pillid kasulikud ega põhjusta soovimatuid tulemusi.

Hormonaalse dieedi tableti kasulikkus hormoonide tasakaalus, mis viib naha, juuste ja keha kuju paranemiseni.

Kahjuks on see, et sünteetilised toimeained nõrgendavad organismi funktsioone, mistõttu üldine inimeste tervis ei parane, kui need tühistatakse.

Kuna hormoonide taseme ebastabiilsus on organismis, ei ole võimalik kindlaks määrata ravimi täpset annust, mistõttu suureneb vähktõve risk ja verehüüvete esinemine.

Õppige, kuidas hormoonipilli võtta.

Video: millised hormoonid mõjutavad kehakaalu

Allpool toodud video põhjal saate teada, millised hormoonid kaalutõusuks süüdistada ja millised võivad põhjustada kilogrammide kadu. Lugege, mida peate sööma ja miks keha koguneb rasvadele, võttes neid või muid hormonaalseid ravimeid, mis aitavad kaalust alla võtta. Ärge järgige ranget dieeti, kuid soovite ilusat vaadata? Vaadake videot ja koostage tegevusplaan.

Arvamused

Tüüroksiin T3 lühikeseks ajaks: kas see on efekt?

On olnud palju, et varjata shidnko maha laenud kilogrammidele. Sest shwedkogo skudnennya zasosovuvatsya badi, rosvantazhuvalnі dnі, goloduvnya, nizkokalorіynin dієti et retsept professionaalse spordi.

In bodibbilding tezh є svo jaoks retsepti chudnennya, іnoї tssi retsept ei ole duzhno korisnі tervisele. Jaakajast ei ole tiroksiini ja є hea koht hea kasutamiseks. Türoksiini nimetatakse trijodotüroniiniks, mis on farmakoloogilistes preparaatides selline võistlusravim. Bodibilderid sageli yogi vyzhivyv selleks, et kallutada usunuti zayvy rasva ja podbati relєf, kuivatatud tiovo vіd rasva.

Keskel võite vtratiti 5 kg 2 tižni võtta tiroksiin. Kogu tund kulutatakse sportlastele kalgenditööde õmbluste intensiivsuse keskel.

Türoksiin T3 skudnennya - Pidiyde jaoks peamine kaevab

(Jäta vahele mitteprofessionaalsete sportlaste vau).

Tacho türoksiini (trijodotüroniin) on t3-ravimi hormoon T3. Taanis on normaalsete annuste puhul hormoon organismis, virobleeritud kilpnäärmehaigus. Enne samal ajal võetakse sportlase hormooni sissevõtmine silma ees ja rasv kuivatatakse.

Piece otrimaniy hormoon T3 lubab lühendada tellimusi obchini rechovini kiirendamiseks. Organism meeleheitlikus režiimis magab rohkem kui k_lkіst kalorikult navіt іn zvızhaynіy dіyalnostі. Selle tulemusena vabandused rasva prosharku.

Kilpnäärme hormoonid on söömise huvides olulised.

Yak vplivyu priyom triyodtironіnu kohta zagalny mill organisatsiooni. Külma Chergo teroksin pіdvishchu kisneu vaja, kahetsed protsessi ja katabolismi. Подвищені doosi (priono ponad on lubatud kümneid) siin ei ruinuvati kistkovu koed.

Tihti on hullem kui ette kirjutada triiodotiüroniin haigetele kilpnäärme sapipõiega. Kilpnäärme haigus ei ole viirusviirus, hormonaalsed hormoonid T3 ja T4 on vajalikud. Seda ravimit ei kasutata sellepärast mõtete tõttu. Trijodtironin müüakse apteekides ja koos Likarja retseptiga. Vipuskayut toriksin pidi sellised kaubamärgid - tribon, trioniin, liothyronine.

Tüüroksiin T3 lühikeseks - efektiivsus ja ummikud

Kui haavast võetakse dobu 50 mikrogrammi türoksiini. Naiste puhul on annus tingitud vähemast ja izgozhuєtsya alates Іndivіdualnim põhjustel. Kui ravimit manustatakse ravimile, siis on vajalik ravim manustada patsiendile.

See kõrgendatud sisaldusega proteiini puhul eeldab, et Priuum saadakse 1 kg massi kohta 2 grammi bile. Selles režiimis kogutakse lihased ja parandatakse rasvkoormust.

І obov'yazkovno pobibno yak minimmum kulutada nädalal 3 võimsusega koolitajaid.

Kulturistid lauldavad nii, et türoksiini on ohutu. Siiski on erireeglite raamatus kirjutatud, see tähendab kilpnäärmehaigusega inimestele. Ei Rhysik saab teie terve kilpnääre, aktsepteerides hormooni T3 hormooni.

Krim priyomu dobadkovyh bad_v і ліків obov'yazkovo vedіt aktiivne sposib zhittya, segodnі paintball ja strikeball jaoks sudnennya vдdmіnno võitlema oma kaloriga.

Türoksiini t3

Inimorganismis toodetakse kilpnäärmes piisavas koguses hormooni türoksiini, mis vastutab kõigi kehasüsteemide kasvu ja arengu eest, vererõhu ja veresuhkru taseme võrdsustamist.

Seda hormooni peetakse ikkagi näitaja hormooniks, kuna see aktiveerib keha metaboolseid protsesse ja rasvade põletamist.

Need, kellel on kilpnäärme vaba türoksiini T3 tootmine õnnestunud, võivad öelda, et nad suudavad kõik süüa ja ei parane.

Türoksiini omadused

Hormooni türoksiini kogus kehas ja kilpnäärme tootmine sõltub otseselt joodi kogusest selles.

Joodis puudub - vastavalt sellele ei ole hormooni, pole harmooniat ja sobib isegi suurenenud füüsilise koormusega.

Kui keha sees ei ole piisavalt türoksiini, muutub see isik ärritavaks, loidaks, mitteaktiivseks, läbib tõsiseid meeleoluhäireid, sageli väsinuna, peaaegu mitte kunagi piisavalt magama ja on kõike vaevleev.

Kui teil on ülekaalulisus, jäsemete pidev turse, depressioon ja mõtlemisraskused, siis on tõenäoliselt selle hormooni puudumine. Ja kuna keha on "programmeeritud", et tagada aju ja südame normaalne toitumine, siis madalate türoksiini tasemetega hakkab see vähendama oma kulutusi füüsilisele ja vaimsele aktiivsusele.

Tüüfiini T3 toime

1. Kiirendab keha ainevahetusprotsesse;
  2. Suureneb soojusenergia tootmine;
  3. Põletatakse rasva ladestumist;
  4. Stimuleerib kesknärvisüsteemi;
  5. Suppresseerib isu;
  6. Vähendab une vajadust;
  7. Suurendab füüsilist jõudlust.

Kuidas võtta kaalulangusena tiroksiini

Enne kui võtate vabu kilpnäärme T3 massi kadu, tehke kindlasti hormonaalsed uuringud, pidage nõu oma arstiga, loe ravimi juhendeid ja alles siis hakkate seda võtma. Teadmata selle hormooni taset kehas, te ei saa seda võtta! Rasestumisvastane ravimi tiroksiini ja selle analoogide kasutamine ei ole ainus viis kaalust alla võtta, kuid kontrollimatu võtmine võib põhjustada tõsist tervisekahjustust.

Türoksiini T3 tarbimise ülevaate kohaselt tuleb seda võtta hommikul tühja kõhuga, pesta rohke vedelikuga ja ainult tund hiljem võite hommikusööki saada.

Ravimi võtmisel tuleb järgida toitu ja korjata oma igapäevast dieeti, võttes arvesse madala kalorsusega toitu, milleks on kuni 1200 kalorit.

Kui ostate türoksiini, võtke seda korrapäraselt ja tehke lihtsaid füüsilisi tegevusi, siis saate madala hinna eest saavutada muljetavaldava tulemuse kehakaalu alandamisel.

Kui soovite osta türoksiini T3 või selle analooge Moskvas või mõnes teises Venemaa linnas, soodsa hinnaga, võtke meie veebipood. Meie kogenud konsultandid aitavad uimastivalikut valida. Ravimite kohaletoimetamine toimub posti teel kohe pärast ettemaksu tasumist.

Trijodotüroniin kaalulangus

Igaüks tahab kiirelt elada: magada natuke, süüa kiiresti, ronida karjääriredelilt kiiresti ja kiiresti saada punktist A punkti B. Kaalukadu ei ole erand.

Uuenduslikud reklaamid narkootikumide ja "hämmastav" meetodid, mis on mõeldud neile, kes tahavad kiiresti kaotada kaalu, muutmata oma elustiili, on see, et peame maksma tunnustust, on harva efektiivne.

Selline ravim nagu triiodothyronine kaalulangusest ühest küljest sobib "võluväelaste" ravimite kirjeldusele, teisest küljest aga tõesti toimib.

Kelle jaoks

Kõigepealt sportlaste jaoks.

Selleks, et vabaneda ülemäärasest rasvast ja saada suurt leevendust, saavad inimesed, kelle tegevus on seotud füüsilise koormusega, aktiivselt selle ravimi võtma, kui loomulikult lubatakse kaalu langetamiseks kasutada dopinguid ja farmakoloogilisi ravimeid.

Eriti on triiodotüroniin populaarne kulturistidele, kes ei peatu kemikaalide võtmist. Enne võistlust lamades sõid nad kahe nädala jooksul viis kilogrammi tavalise toitumise ja tavaliste kehaliste tegevustega.

Mis on trijodotüroniin (T3)?

Esiteks, tasub märkida, et hormooni T3 toodab kilpnääre tavapärase töötamise ajal. Kui mõni kilpnäärme talitlushäire on tekkinud või seda hormooni ei piisa, kasutatakse hormooni T3 sünteetilist uimasti trijodotüroniini. See aitab oluliselt kiirendada organismi ainevahetust.

See tähendab, et tavapäraste tegevuste ajal hakkab keha põletama mitu korda rohkem kaloreid, mis vähendab rasva kihti.

Selle ravimi kasutamisel kiirenevad kõik ainevahetusprotsessid, hapniku vajadus suureneb, kuid kui annus on ületatud, võib isegi luukoe kokku kukkuda.

Seega, kui hormoon T3 (ja ka T4) on toodetud ebapiisavalt, samuti kilpnäärme eemaldamine, määratakse ravim trijodotüroniin. Te saate temaga kohtuda apteekides nimega Tribon, Trionin ja Liothyronin.

Annused ja kasutamine

Trijodotüroniini kasutatakse kehakaalu langetamiseks hommikul (üks kord päevas), annus on 50 μg ravimit, kuigi see on tõestatud annus meestele. Naiste puhul võib annus olla mõnevõrra madalam ja seda tuleb individuaalselt kohandada.

Tõsiasi on see, et 25 mikrogrammi annusega stimuleerivad need tabletid lihaste kasvu ja annuse viga võib kergelt öelda mitte soovitud efekti. Reeglina kasutatakse seda ravimit valgu suurenenud annusega, see tähendab, et peate sööma 2 g valku 1 kg kehakaalu kohta.

See on tingitud keha rasva korrektsest kadumisest, kuid mitte lihasmassist. Lisaks peate arvestama, et ilma füüsilise koormata võib see arv olla ebaproportsionaalne, seega ei tohiks koolitust vältida.

On alusetu väide, et kaalulangus triiodotiüroniini abil on ohutu, kuid te ei tohiks unustada, et ainult selle kasutamisega ilma fanatismita jääb jälle lihasmass.

Jällegi, kui teil on täiesti tervislik kilpnääre, siis on parem hoiduda ravimi kasutamist.

On selge, et ainevahetuse kiirendamine kaalukaotuse jaoks on võrgutav idee, ainult parem on olla terve ja õhuke, kui õhuke, kuid haige, ja aktiivselt kasutada triiodotironiini, on istuvuse tõenäosus kogu tema elu väike, kuid on olemas.

Soovitame teil lugeda järgmist:

Hormoonid kehakaalu langetamiseks, hormoonide salenemisega

Hormoonid kontrollivad kõiki meie kehas esinevaid protsesse. Seetõttu põhjustab ülekaaluliste nähtude mõju ka hormoonid. Nad vastutavad järgmiste punktide eest:

• ainevahetus;
  • isu reguleerimine;
  • rasvkoe ladestumine.

Kui kehal puuduvad mõned hormoonid või vastupidi, üksikute hormoonide ülemuses on kõik see, mis mõjutab meie kehakaalu ja välimust. Me võime alati endokriinsüsteemi nõuetekohase toimimise eest hoolitseda ja püüda oma keha korrastada.

On olemas kaheksa suurt hormooni, mis mõjutavad liigse kaalu olemasolu. Kõik need on meie kehas treeningu ajal toodetud. See tähendab, et teatud harjutuste sooritamine võib mõjutada hormooni tootmist. Vaatame üksikasjalikumalt igaühe omadusi.

1) Kasvuhormoon või kasvuhormoon. Selle hormooni tootmine toimub pikaajalise kasutamise käigus. Mida pikem on harjutus, seda suurem kasvuhormoon vabaneb hüpofüüsi. Kasvuhormooni kasulikud omadused on üsna suured:

• lihaskoe ehitamine;
  • tugevdab luid ja kõõluseid;
  • alandab glükoositaset kehas;
  • soodustab rasvade põletamist.

Seda hormooni saab organismid iseseisvalt toita une ajal. Magamiskotid, tarbivad proteiini ja aminohapetega toitu ja regulaarselt harjuvad, saate säilitada somatotropiini taseme kehas ilma hormonaalse ravita.

2) Endorfiinid - valu peegeldavad hormoonid. Nende kasulike funktsioonide hulgast võib tuvastada ärevuse vähendamise, eufooria tunde tekkimise ja kehakaalu kaotamiseks vajaliku söögiisu kaotuse.

Endorfiinide ilmumine veres toimub pikaaegse südamega mõõduka kiirusega. Mida korrapärasem on teie treening, seda kauem jäävad endorphiinid verdesse.

Selle tulemusel võite alustada intensiivsemat harjutust ilma valuta.

3) Testosterooni toodetakse nii mees- kui ka naisorganites. Ta ilmub juba kahekümnendal minutis treeningust ja isegi pärast seda, kui kolm tundi jääb kehasse. Testosteroon on kasulik kehakaalu langetamiseks, sest see vastutab ainevahetuse eest, suurendab lihaste toonust ja põletab rasva ladestumist.

4) Östrogeen kiirendab organismi ainevahetust ja suurendab ka rasvade lagunemist. Nagu testosteroon, ilmneb aktiivse füüsilise koormuse ajal östrogeen ja püsib veres isegi 3-4 tundi pärast treeningu lõppu.

5) Türoksiini toodab kilpnääret ja kiirendab organismi ainevahetust. Türoksiini väljanägemise tõttu veres tarbitakse rohkem kaloreid, mis tähendab, et te aktiivselt kaotate kehakaalu. Sellel on ka järgmised kasulikud omadused:

• suurendab kehatemperatuuri, põletades sellega nahaalust rasva;
  • stimuleerib närvisüsteemi;
  • pärsib isu;
  • parandab jõudlust, võideldab unisust.

6) Adrenaliini toodetakse neerupealise medulla abil. Mida pikem ja intensiivsem väljaõpe, seda suurem on adrenaliin. Selle kasulikke omadusi kaalulangus on üsna ulatuslik:

• suurendab vere liikumise kiirust;
  • kiirendab rasvade jaotumist maksas;
  • stimuleerib rasvade hävitamist aktiivsetes lihastes;
  • purustab glükogeeni, et toota energiat.

7) Insuliin on peamiselt vastutav veresuhkru taseme reguleerimise eest. Kui glükoosisisaldus veres tõuseb, hakkab kõhunääre aktiivselt insuliini tootma.

Suhkru tase tõuseb tavaliselt pärast sööki, mis tähendab, et on vaja süüa sageli ja väikestes kogustes. Kõrge insuliin aitab kaasa süsivesikute lagunemisele. Kui teil on harjutustund, langeb insuliini tase kümnendal harjutusnädalal.

Regulaarse treenimisega muutub keha rahuloleva insuliini suhtes tundlikumaks.

8) Glükagoon on vastupidise insuliini funktsiooni sisaldav hormoon. See suurendab vere glükoosisisaldust. See protsess aitab kaasa keha rasvade lagunemisele, et neid kütusena kasutada. Pärast poolteist tundi spordis hakkab glükagoon kehas välja paistma.

Need on peamised hormoonid, mis mõjutavad meie heaolu ja keha kuju. Siiski on ka teisi hormoone, millel on sama oluline roll kehakaalu kaotamisel:

• leptin vastutab söögiisu ja küllastumise eest, selle puudumisel tunneme nälga, isegi kui me võtame vajalikku toitu; selle taseme reguleerimiseks on vaja piisavalt magada;
  • pingelistel juhtudel toodetud kortisool võib suurendada keha söögiisu, et koguda täiendavat energiat; tasakaalustada hormooni sisaldust veres aitab kala ja mereannide tarbimist;
  • ghrelini toodetakse fruktoosisisaldusega toiduainete söömisel, selle reguleerimiseks on vaja selliseid tooteid oma toidust välja jätta.

Ühe või teise hormooni puudus ei pea muretsema. Nüüd on narkootikumide seas lihtne leida vajalikke hormoone. Hormooni tarbimine peaks siiski toimuma õigesti:

• konsulteerige oma arstiga hormoonide võtmisega;
  • võtke katseid, et teada saada oma organismi hormooni tase;
  • Ärge viige hormoonide sissevõtmist, sest keha saab harjuda, et saada neid väljastpoolt ja enam ei toodeta iseenesest.

Pärast põhiliste hormoonide läbivaatamist, mis mõjutavad metaboolset protsessi ja teades nende mõju mõjutavaid meetodeid, saate oma jooni kohandada.

Kuidas kaalust alla võtta hormoonide normaliseerimise abil

Ülekaalulisus ei ole sageli seotud kalorite ja kehalise aktiivsusega. Suure hulga jaoks on probleemiks hormoonid, mis töötavad valesti.

Uuringud ei ole seni suutnud uurida, kuidas ülekaal ja hormoonid on seotud.

Aga kui ma nägin, kuidas see ilmutus aitas oma patsientidel ja ise kaotada kaalu ja paremini tundma, siis otsustasin, et see aitab tõepoolest aidata enamikke naisi, kes püüavad kaalust alla võtta ja ei suuda.

Ülekaal ja hormoonid

Kas teie arvates põhjustavad hormonaalsed häired teie ülekaalulisust? Uurige, kuidas neid hallata ja kaotada kuni 7 kilogrammi hormonaalse taaskäivitatava toiduga. Tead juba mõnda hormoonide mõju kehakaalule. Näiteks kilpnäärme ja insuliini tasakaalustamatuse rikkumine. Kuid teised, vähem tuntud neist võivad ka teie kehakaalu piirata, mitte anda kehakaalu.

Suur kogus leptiini pärsib isu.

Ma arvan, et leptiin on hormoon, mis ütleb: "Palun pane pistikut." Tavalistes tingimustes jätab see teie rasvarakud ja sõidab läbi verre ajju, kus see näitab, et olete täis.

Kuid leptiini positiivne mõju võib olla tingitud suhkru suure tarbimisest puuvilja ja toidu töötlemisel saadud fruktoosi kujul. Kui sa sööd väike kogus fruktoosi - kõik on korras.

Kuid kui sa sööd rohkem kui soovitatud, pluss sööte suhkrut, ei suuda maks saavutada fruktoosi piisavalt kiiresti, et seda kütusena kasutada. Selle asemel hakkab keha muutma rasvana, saates selle vereringesse ja hoides seda maksas ja teistes kõhupunktides.

Mida rohkem fruktoosi muudetakse rasvaks, seda suurem on teie leptiinisisaldus. Ja mida rohkem on teil süsteemis ringlevas hormooni, seda stabiilsem on teie keha selle tajumisel. Leptiiniga tähendab see seda, et teie aju hakkab kaotama signaali, et olete täis ja sa ikka tahad süüa, nii et sa jätkad kehakaalu.

Kortisooli ületav sisaldus kajastub kilogrammides

Niinimetatud stresshormoon - kortisool võib tekitada probleeme naistele, kes soovivad kaalu kaaluda. Kui kortisool tõuseb, nõuab see vere suhkru muutmist rasvana pikaajaliseks säilitamiseks.

Rasvkude kuhjumine oli kasulik meie esivanemate ellujäämisele stressirohke näljaga toimetulekul. Kuid täna on see kasutu. Loomulikult vähendab stress teie elus hormooni manifestatsiooni.

Kuid on veel üks probleemi allikas - igapäevane kohvi joomine, mis suurendab kortisooli taset väga järsult, julgustades keha rasvade kogunemist, kui seda üldse seda ei vajata.

Ebaõige östrogeen suurendab rasvarakke

Östrogeen on naissoost hormoon, see võib olla ka vastutav rasva ladestumise eest probleemsetes piirkondades. Tavalistes tingimustes aitab östrogeen tõepoolest säilitada kehakaalu normaalses vahemikus ja reguleerib insuliini tootmist - hormooni, mis toetab suhkru sisaldust veres. Kui östrogeen väheneb, algab kehakaalu tõus.

Kui sööte, tõuseb teie veresuhkur. Regulaatorina vähendab insuliin seda, jagades seda meie keha kolmes erinevas kohas.

Kui insuliin on heas seisundis - mitte liiga kõrge ja mitte liiga madal - see saadab väikese koguse glükoosi maksa ja suurel hulgal lihaseid, mida kasutada kütusena, ja seda ei ladestata praktiliselt rasva ladestumiseks.

Kui olete terved, tekitab pankreas vajalikku insuliini, nii et suhkru tase järk-järgult tõuseb ja ulatub kitsas vahemikus. Kui teie östrogeeni tase tõuseb, on insuliini tootvad rakud ülepingetud ja teie keha võib muutuda insuliiniresistentseks.

Seejärel hakkab insuliin liiga intensiivselt töötama glükoosi suurendamiseks maksas ja lihastes, suureneb veresuhkru tase ja lõpuks ladestub glükoos rasva kujul. Teie rasvkoed võivad olla glükoosiladudega kohanemiseks neljakordised.

Kuidas tekib östrogeeni tase? Liha on peamine põhjus. Sa saad palju vähem kiudaineid, kui sööte liha. Uuringud on näidanud, et taimetoitlased saavad kaks korda rohkem kiudaineid kui omnikud. See aitab meil kujundada ja me liigume östrogeeni üle. Ja väikese koguse kiu tarbimine vähendab östrogeeni.

Liha sisaldab ka oma östrogeeni sisaldavat rasva. Suhteliselt rääkides olid surmatud loomad nende suuruse suurendamiseks ülekoormatud steroidide, antibiootikumide ja toksiinidega. Kui te neid söödate, vabanevad ained. Nad võivad teie organismis toimida östrogeenina, üle kogu teie süsteemi.

Teil tekib üllatav kogus toksiine iga päev. Sealhulgas pestitsiidid, herbitsiidid, geneetiliselt muundatud toidud ja kuus erinevat sünteetilisi hormoone lihas.

Toksiinid peituvad näokreemides, retseptiravimites, toidus, huulepulgades, kalakonservides, tulekindlates materjalides diivanitesse ja isegi õhku, mida me hingame.

Seda nimekirja võib jätkata.

Paljud sellised toksiinid, nagu pestitsiidid, plastmassid ja tööstuskemikaalid, käiduvad organismi imendudes nagu östrogeen. Eksperdid usuvad, et meie kasvu mõjutavad toksiinid, mistõttu nii paljud puberteedieas tüdrukud kasvavad varem ja paljudele poistele on naiselikke märke, näiteks rinnanäärme kasvu.

Kõik need östrogeeni imitatsioonid pärsivad teie kehas testosterooni, mis on hormonaalse tasakaalu seisukohalt väga oluline ja aitab kaasa östrogeeni tööle. Testosteroon mõjutab lihaste kasvu, mis omakorda toetab ainevahetust.

Ja nagu me juba teame, suurendab östrogeeni liigne sisaldus insuliinitundlikkust. See kombinatsioon lisab kilo teie kehas.

Rootsis läbi viidud ja ajakirjanduses Chemosphere avaldatud uuringud näitasid, et teatavat liiki pestitsiidide toime on seotud iga 9-aastase massi suurenemisega kaks korda 50 aasta pärast.

Ja see on ainult üks toksiini tüüp! Teie risk saada oma kehakaalu ja haigestuda nende mõju võib olla suurem kui sa arvad.

CDC läbiviidud uuring näitas, et 93% elanikkonnast on bisfenool A, kemikaal, mis leiab aset konserveeritud toodetes, kõrgenenud, mis häirib östrogeene, kilpnääre ja androgeenhormoone.

On tõestatud, et endokriinseid häireid põhjustavad enamiku hormoonide tootmise, transpordi ja ainevahetuse häired.

Nüüd teate, miks metabolism häirib teie kehakaalu ja regulaarselt toitumine ei lahenda probleemi. Hormoonid määravad kindlaks, mida teie organism toidab toiduga. Reguleerige hormoone ja võite kaotada kaalu ilma täiendavate jõupingutusteta.

Kui näeme teistsugust reklaami "ohutu vahendi kaalu kaotamiseks ilma hormoonide ja kemikaalideta", on mul tõsine kahtlus teise pettuse pärast.

Küsige endalt: kui sageli olete selliseid "ohutuid" tähendab? Mida veel olete kaotanud: kilo rasva või raha oma rahakotist?

Ära lase ennast petta! Rasvumine on ainevahetushäire. Metabolism on reguleeritud hormoonidega. See on teaduslik fakt.

Ei ole võimalik kaalust alla võtta, ilma et see mõjutaks hormoonide tööd. Mõnikord saab seda teha kaudselt: parandades defekte sünteesi protsessides ja hormoonide töös, kuid sagedamini ei ole võimalik ilma hormoonide või hormoonide toimet omavate ravimiteta.

Naistel on eriline hormonaalne olukord, kuna hormoonide tasemed muutuvad sõltuvalt menstruaaltsükli faasis.

Estrogeenid ja ülekaalulisus

On teada, et östrogeen vähendab lipiidide oksüdatsiooni tüdrukutel - noori, et raseduse varajases staadiumis, et valmistuda lapse eest hoolitsemiseks, sünnitus ja imetamine (O'Sullivan jt 2001 Rosenbaum jt 1999). See toob kaasa rasva kogunemise ka ilma kalorsuse tarbimise suurenemiseta (O'Sullivan et al. 2001).

Seoses vananemisprotsessi algusega naise kehas langeb kõigi soohormoonide, nii östrogeeni kui ka progesterooni tootmine. Östrogeeni taseme langus on siiski väiksem kui progesterooni langus.

See toob kaasa "östradiooli domineerimise" nähtuse, mis toob kaasa rasvade sadestumise naistel vöökohas ja siseorganites (Rosenbaum jt 1999) (Lee et al 1999).

Halvendav tasakaal: progesteroon-östrogeen on aluseks ja mängib olulist rolli vananenud naiste metaboolse rasvumuse arengus. Clinic OCM arstid näitavad seda tasakaalustamatust ja parandavad seda.

DHEA ja ülekaaluline

Rasvkude kogunemise protsessis on kaasatud mitte ainult progesteroon ja östrogeen. Madal tase (dehüdroepiandrosteroon), neerupealist toodetud steroidhormoon, seostatakse ka rasvumisega. Peaaegu kõik 35-aastased inimesed on oluliselt vähendanud DHEA-d.

Uuringud on näidanud, et DHEA-ga inimestel väheneb keharasva osakaal (Villareal jt 2000; Villareal jt 2004).

Samuti väheneb rasvade ladestumine vöökohas, insuliini toime paraneb (koe tundlikkus insuliini suhtes suureneb) (Villareal jt 2004).

Siiski tuleb meeles pidada, et DHEA-d saab naistel muundada testosterooniks ja seejärel östradiooliks (Lardy et al., 1995), mis on küllaltki vastuvõetav, kuid on vaja kontrollida nende taset nii, et need jäävad tavapärasesse piiridesse.

7-keto-DHEA. DHEA metaboliit, mida tuntakse "7-keto" funktsioon, mis on see, et ei ole ümber testosterooni, kuid toimib DHEA, nii võttes seda kui väärtuslikku panust võitluses rasvumise (Marenich LP, 1979). Loomkatsed on näidanud, et 7-KETO DHEA aktiveerib rasvu hävitava ensüümi (Bobyleva M.V.

et al., 1993; Bobyleva M.V. et al., 1997). 7-keto DHEA toidulisandite uuringud näitasid optimistlikke tulemusi: 60-päevase 7-keto 100 mg manustamisel päevas põhjustas keskmise kehakaalu languse 1,5 kg (platseebot saanud kontrollgrupis, kehakaalu vähenemine 0,5 kg võrra).

Need, kes võtsid 7-keto, vähendasid oluliselt keha rasva võrreldes kontrollrühmaga (Kalman et al. 2000; Zenk, 2006).

Kilpnäärme hormoonid

Vead kilpnäärmehormoonide ja nende rolli kaotamise protsessis on laialt levinud tavaliste inimeste seas. Kilpnäärmetes toodetud hormooni türoksiin kontrollib kõigi ainevahetusprotsesside kiirust organismis.

Türoksiini puudus (hüpotüreoosse seisundi või hüpotüreoidismiga seisund) põhjustab rasvasisaldust, samuti selliseid sümptomeid nagu kuiv nahk, rabedad küüned, kõhukinnisus, üldine letargia ja nõrkus.

Inimesed, kellel on ülekaaluline, peaksid mõõta kilpnäärmehormooni tootmist ja kui see on puudulik, määrab arst ravimeid hormoonide kujul.

60ndatel ja 70ndatel uskusid paljud, et kui kilpnäärmehormoonid on välja kirjutatud ülekaalulistele inimestele, tähendab see seda, et neid saab kasutada toidu lisaainetena, metabolismi "lagundamiseks" ja hõlbustada seega kaalu kaotamist.

See viis paljudesse väärkohtlemistesse ja põhjustas tihtipeale kunstlikku hüpertüreoidismi (hüpertüreoidism) - türoksiini taseme tõusust tingitud seisundit. Hüpertüreoidism võib põhjustada kehakaalu langust, samuti südame- ja närvisüsteemi häireid, käte ja jalgade värisemist ning märkimisväärselt häiritud uni.

Kuid kehakaalu langus tuleneb ka mitte ainult rasva hävitamisest, vaid ka rasvata massist: elundite ja lihaste kuded kadusid (Braunwald jt 2001). Selline kehakaalu langus ei saa me õigust ära tunda.

Täna me teame kilpnäärme hormoonide ühendamise ja kaalu olulisemaks kaotamise protsessi. Lisaks asjaolule, et türosiini kontrollimatu tarbimine on kahjulik, on ka tühja kõhu ja süsivesikute keeldumine ka kahjulik. Ja siin on miks: tegelikult on tiroksiini, mis on veel lühendatud kui "T4", number 4 tähendab 4 joodi aatomit, mis on osa türoksiini molekulist.

T4 toodetakse ja säilitatakse kilpnääre ei ole aktiivne hormoon, selle aktiivsuse saavutamiseks peab T4 sisestama aktiivseks vormiks muutmiseks maksa või neerurakud: "T3" või trijodotüroniin.

Maks ja neerud rakkudel on ensüüm, mida nimetatakse "5-monodeiodinase" ülevalt T4 molekul, mis sisaldab 4 eraldab ühte joodi aatom ja joodi aatomit on 3, seega hormooni kleebitud soovitud T3. Nii et T3 hormoon on aktiivne hormoon - see täidab kõiki kehalisi tegevusi.

Seega toimub madala taseme hormooni T4 muundamine aktiivseks T3-le väljaspool kilpnääret. Ensüümi "5-monodeojodinaas" aktiivsus sõltub otseselt maksas ja neerudest ning piisavalt süsivesikuid.

Piirates samal ajal toidu süsivesikute ensüümi aktiivsuse langeb järsult: T4 muundatakse T3 on palju aeglasem kogus väheneb ja näeme märke hüpotüreoidismi, isegi normaalset tootmist T4 kilpnäärme (Merimee jt 1976; Carlson jt 1977; Beer et al 1989; Wadden et al. 1990).

Kuid mõnedel patsientidel on vähese süsivesinike sisaldusega dieet kohustuslik. Vastavuse tagamise protsessis on oluline kontrollida kilpnäärme hormoonide taset. Võttes ühendust meie arstiga, jälgitakse teie hormoone ja kõik kõrvalekalded kompenseeritakse.

Insuliin ja ülekaaluline aine

Hiljutised teadlaste avastused on näidanud, et ülekaalulise kogunemise protsessis on insuliin kõige tähtsam roll. On hästi teada, et insuliin on hormoon, mis toodetakse pankreas ja kontrollib vere glükoosisisaldust.

Insuliin vastutab glükoosi transportimise eest rakus, kus see toimib kütusena. Alatoitluse, kehalise aktiivsuse puudumise, vananemisega kaasnevate hormonaalse tasemega seotud häired võivad põhjustada tõsiseid terviseprobleeme.

Vanusega kaotavad rakud insuliini suhtes reageerimise võime (seda nimetatakse insuliiniresistentsuseks).

Vastuseks püüab organism suurendada insuliini retseptorite arvu ja suurendab insuliini tootmist, et suurendada glükoosi manustamist rakkudesse, eriti lihas- ja maksarakkudesse (Fulop 2003).

Suurendades insuliini (nn hyperinsulineemia) ja redutseeriti insuliinitundlikkust tulemuseks on märkimisväärne hulk kahjulikke mõjusid, mis koorem paljude haiguste rasvumisega kaasnevate: 2. tüüpi diabeedi ja südameveresoonkonna haiguste (Zeman jt 2005; Garveyet al 1998 Fu Y. et al, 2005). Uuringud, mille USA riiklikud tervishoiuinstituudid (NIH) tellisid 10 aasta jooksul, on näidanud, et hüperinsulineemiaga patsientidel on kõigi sümptomite ja eriti südame-veresoonkonna haiguste suremus suurenenud, sõltumata muudest riskifaktoritest. (NIH 1985).

On äärmiselt oluline kontrollida korralikku insuliini funktsiooni, et tagada keha üldine tervislik toimimine, aktiivne pikaealisus ja kehakaalu kontroll.

Üha enam arstid mõista, kui tähtis on insuliiniresistentsuse nähtus rasvumuse epideemias.

Samuti on hea uudis, et insuliini tööd saab muuta olemasolevate bioloogiliste lisandite ja retseptita ravimitega.

Tulemused...

Hoolimata asjaolust, et üleelamine ja istuv eluviis on loomulikult rasvumise põhjus, on oluline diagnoosida ja jälgida hormonaalseid põhjuseid, mis on meeste ja naiste kehakaalu aluseks.

Naiste hormoonidega seotud vanusega seotud muutused põhjustavad ebanormaalset östrogeeni-progesterooni suhet, mis põhjustab rasvade sadestumist siseorganites ja taljepiirkonnas.

35 aasta pärast kannatavad inimesed hormooni DEAS puudumisel.

Üleujutusega on seotud resistentsus (insensiivsus) insuliiniga, mis suureneb koos vanusega.

Türoksiini kilpnäärme hormoon

Türoksiin (T4) on üks kahest hormoonist, mis tekib kilpnäärme kaudu. T4 on 90% kõikidest kilpnäärmetest toodetud hormoonidest.

Erinevused türoksiini hormooni ja T3 hormooni vahel

Selgub, et türoksiini hormoon on peamise hormooni T3 prohormone. Tegelikult on mõlemad hormoonid täiesti identsed. Mõlemal on inimesele mitmekülgne toime: nad suurendavad energiaprotsesse, suurendavad kudede hapnikuvajadust, suurendavad glükoosi seeduvust ja mõjutavad kesknärvisüsteemi ja kardiovaskulaarsüsteemi, neere ja maksa.

T4 erineb T3-st täiendava joodi aatomiga molekulis. T4 aktiivsuse tase sõltub vaba türoksiini vaba türoksiini või FT4 olemasolust.

Türoksiin hormoon ja kilpnääre

Hormooni koostoime verega

Hormooni teenib mitut funktsiooni - suurendab vererõhku, liikumisaktiivsust psüühilised ja kiirendab ainevahetust, mõtlemine, hapniku imendumist organid, suurendab südame löögisagedust, hormoon erütropoetiin stimuleerib moodustumine, erütrotsüütide formeerumist ja valgu lõhustamist.

Hormooni liig vähendab kilpnäärme funktsiooni, tahhükardiat, higistamist, kõhulahtisust, unetust, hüperreaktsiooni ja lihaste värisemist.

Kui türoksiini hüperfunktsioon võib haigusest põhjustada. Tüüroksiin on vajalik luu normaalseks metabolismiks. Kaltsiumi liigne luustiku resorptsioon võib erituda uriiniga liiga palju.

Hormooni taseme normaliseerumisel normaliseeritakse kilpnääre 3 nädala jooksul.

Kuna türoksiini hormoonil on rasvade põletav efekt, kiirendab ainevahetust, suurendab kalorsuse tarbimist, siis võtavad paljud naised ja ka sportlased seda kaalulangusesse.

Selle negatiivne mõju südamele ja kesknärvisüsteemile (ravim põhjustab halvasti eemaldunud ärevuse ja muret) tekitab aktiivselt asendusainete otsimist.

Süntees

T4 võtmisel kulgeb valkude, rasvade, süsivesikute süntees koe hingamise tõttu palju kiiremini, ainevahetus kiireneb, kõik põletatakse kaloreid. Ebapiisava toitumise korral põleb türoksiini lihasmassi.

Tiroksiini taseme vähenemisega kehas on täheldatud hüpotüreoidismi sümptomeid:

• intellekti nõrgenemine
  • südamehaigus
  • isheemia areng
  • rõhu vähendamine
  • bradükardia
  • seedetrakti rikkumine
  • ülitundlikkus

Sümptomid ja ravi

Tiroksiini hormooni tüüp ja vorm

Patsiendid kuivavad nahka, ilmnevad väsimus. Türeksiinhormooni puudumisel võib diagnoosida kohutava haiguse hüpotüreoidismi. See on sageli haigus, mille tõenäosus vanematel naistel suureneb.

Seda ravitakse lihtsalt hormooni taseme korrigeerimisega, võttes türoksiini asendajad. Korralikult valitud asendusravi tagab inimese täielikult normaalse elustiili.

Kaasasündinud hüpotüreoidismi korral on esimese elukuu jooksul väga haruldane haigus, haiguse varajane avastamine ja tablettide väljakirjutamine.

Selle haiguse kiireks diagnoosimiseks ja tuvastamiseks võetakse vastsündinutelt neljandast kuni viienda elupäevani kaasasündinud haiguste vereanalüüs (sõelumine). Hüpotüreoidismi kompenseerimiseks on türosiin kogu elu päevane.

Täiendav Artikleid Kilpnäärme

Kilpnäärme häired - nähtus pole haruldane. Paljud pöörduvad endokrinoloogi poole arsti nõuannete järgi või pärast tõsiseid sümptomeid, mis näitavad muutusi selle organismis.

Menstruatsiooni hilinemisega seotud probleem võib igal ajal mõjutada iga naise. Tugev stress, kliimavöö muutumine, toitumise drastiline muutus või günekoloogiline haigus võib põhjustada ebameeldiva nähtuse.

Naistel on prolaktiini tase mitmesuguseid väärtusi, mis erinevad naiste hormonaalse aktiivsuse eri perioodidel. Selle hormooni sisu analüüs tuleb võtta teatud aja jooksul, nii et günekoloog-endokrinoloog suudab otsustada, kas antud juhul on selle tase muutunud.